Знайдіть значення виразу х², якщо х розв'язок рівняння: З поміж п'яти рівностей три правильні

:0,06=6%0,02=20%1,45=15%0,015=1,5%0,25=250%​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

( \frac{19}{20} x - 0.08) \times 1.5 = 5.58 \\ ( \frac{19}{20} x -  \frac{8}{100} ) \times  \frac{15}{10}  =  \frac{558}{100}  \\  \frac{57}{40} x -  \frac{12}{100}  =  \frac{558}{100}  \\  \frac{57}{40} x =  \frac{570}{100}  \\ x =  \frac{570}{100}  \div  \frac{57}{40}  =  \frac{570}{100}  \times  \frac{40}{57}  =  \frac{20}{5}  \\ x = 4

Надо найти х². Т.к х равно 4 то х² будет 4² и это делает 16

0.06 = 6\% \\ 0.2 = 20\% \\ 0.15 = 15\% \\ 0.015 = 1.5\% \\ 2.5 = 250\%