Виконай арифметичним дії з іменованими числами : 1 км - 308 м =4 ц 56 кг + 6 ц 48кг =1 год 15 хв

- 45хв​=

Ответы на вопрос

Отвечает Yamanov Petr.

Пошаговое объяснение:

1) 1(км)-308(м)=1000-308=692(м)

2) 4(ц) 56(кг)+ 6(ц) 48кг=400+56+600+48=1104(кг)

3) 1(год)15(хв)-45(хв)=60+15-45=30(хв)

Отвечает Губанова Леся.

Ответ:

1000 м - 308 м=692м

456 кг + 648 кг=1104

75 хв - 45 хв=30 хв

Пошаговое объяснение:

1 км=1000 м

1 ц=100 кг

1 год=60 хв