Дана правильна трикутна призма, довжина сторони основи якої дорівнює 4 см, а висота 5 см.

Обчислити площу бічної і повної поверхні призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаров Альберт.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: а = 4 см ; h = 5см

Знайти: Sб.п.- ? ; Sп.п - ?

Площа основи  дорівнює :

Sосн. = 1/2а² = 1/2 * 4² = 8 см²

Площа бічної поверхні дорівнює;

Sб.п. = Росн. * h = 4 * 3 * 5 = 60 см²

Площа повної поверхні призми:

Sп.п. = Sб.п. + 2Sосн. = 60 + 2 * 8 = 60 + 16 = 76 см²