Квадрат і прямокутник мають рівні площі.Ширина прямокутника дорівнює 4 м, а його довжина - на 12 м

більша. Знайди периметр квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Король Бекжан.

Ответ:

b=4м

а=?, на 12м больше

S1=S2

Р квадрата =?

a=4+12=16м

S1=a×b=4×16=64м²

S1=S2=64м²

S2=a×a=a²=64м²

a=корень из 64=8м

Р квадрата =4а=4×8=32м