Михайло зібрав лохини удвічі менше ніж Тарас після того як Тарас віддав одну сьому кг лохини

Михайло ягід у хлопчика стало порівну Скільки кілограмів лохини зібрав Кожен хлопчик допожііть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Влад.

Ответ:

Пусть Михаил собрал  х кг ягод, тогда Тарас собрал 2х кг ягод .

Тарас отдал 1/7 кг ягод , после чего у него осталось  2х-(1/7) кг .

Михаил получил  1/7 кг ягод и у него стало   х+(1/7) кг ягод .

Ягод стало поровну, значит

2x-(1/7)=x+(1/7)

2x-x=1/7+1/7

x=2/7  

Михаила собрал 2/7 кг ягод, а Тарас собрал  2х= 2*2/7=4/7 кг ягод.

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Доброго ранку.

Розв'язання задачі.

За умовою задачі Тарас зібрав удвічі більше лохини, ніж Михайло. Тому позначимо:

Михайло- х (кг),

Тарас- 2х( кг).

Після того, як Тарас віддав Михайло 1/7 кг, у Михайло стало х+1/7 кг, і за умовою задачі у них стало лохини порівну.

Рівняння:

2х-1/7=х+1/7,

2х-х=1/7+1/7,

х=2/7 (кг) лохини зібрав Михайло.

2/7 ×2=4/7(кг) лохини зібрав Тарас.

Відповідь: Михайло зібрав 2/7 кг лохини, Тарас зібрав 4/7 кг лохини.