Срочно!!!!!!!! Два автомобілі виїхали назустріч один одному з міст , відстань між якими становить

600 км. Швидкість першого 60км/год , а другого в 1,5 рази більша. Через який час автомобілі зустрінуться​

Ответы на вопрос

Отвечает Кознов Влад.

Ответ:

через 4 часа

Пошаговое объяснение:

1) 60 * 1,5 = 90 (км/ч) - скорость второго автомобиля

2) 60 + 90 = 150 (км/ч) - скорость сближения

3) 600 : 150 = 4 (часа) - время, через которое автомобили встретятся