Тарасик і Оленка купили 8 пачок листівок. Вони надіслали привітання 27 друзям. У них залишилося 5

пачок і ще 9 листівок. Скільки листівок було в пачці,​

Ответы на вопрос

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

13 листівок

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 пачка листівок - х, тоді:

8x-27=5x+9\\8x-5x=9+27\\3x=36\\x=13

Отже, в одній пачці було 13 листівок