Тарасик і Оленка купили 8 пачок листівок.Вони надіслали привітання 27 друзям.У них залишилося 5

пачок і ще 9 листівок.Скільки листівок було в пачці?

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.
Нехай х-це одна пачка,значить
1) 8х-27=5х+9
8х-5х=27+9
3х=36
х=36:3
х=12

2)8*12=96 листівок
Отвечает Галас Діма.
6Нехай в пачці х листівок. Тоді всього листівок 8х.
За умовою задачі складаємо рівняння:

8x - 27 = 5x + 9\\
8x - 5x = 9 + 27\\
3x = 36\\
x = 36:3 = 12
Отже, в пачці було х = 12 листівок
Відповідь: 12