9. Мотоцикліст проїхав 240 км за 4 год. Швидкість автомобіля на 25 км/год бiльша від швидкості

мотоцикла. Скільки кілометрів проїде автомобіль за 2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ = 70

240:4=60 (км/год) - швидкість автомобіля:
60-25=35 (км/год) - швидкість мотоцикла:
35•2=70 (км) - проїхав мотоцикліст за 2 години.