6. Розв'язком системи рівнянь 2x-y=1 x+y=2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Станислав.

Відповідь:

х=1

у=1

Покрокове пояснення:

х=2-у

підставим в друге рівняння

2(2-у)-у=1

4-2у-у=1

-3у=1-4

-3у=-3

у=1

х=2-1

х=1