СРОЧНО!!!! 41% свого життя людина проводить у взаємодії з технологіями: смартфоном, телевізором

та іншими гаджетами, а на заняття спортом витрачає лише 0.7% свого життя. Скільки років людина витрачає на взаємодію з технологіями і скільки вона витрачає на заняття спортом, якщо вважати, що середній вік людини 72 роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Степан.

Пошаговое объяснение:

41% = 41 : 100 = 0,41

0,7% = 0,7 : 100 = 0,007

1) 72 * 0,41 = 29,52 ≈ 29,5 (лет) - своей жизни 72 летний человек тратит на гаджеты

2) 72 * 0,007 = 0,504 = 0,5 (года) - своей жизни 72 летний человек тратит на спорт

Отвечает Галактионов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72 роки - 100%

 х років - 0,7%

х=72*0,7:100=0.5 тобто півроку 6 місяців витрачає на спорт

72 роки -100%

  х років -41%

х=72*41:100=29,52 тобто 29 років і 6 місяців проводить за гаджетами