Середній вік восьми людей у кімнаті становить 12 років. Коли з кімнати вийшла одна людина то

середній вік тих кто залишився став 11 років. Скільки було років той людині яка вийшла з кімнати?

Ответы на вопрос

Отвечает Прищеп Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай x – вік людини, яка вийшла з кімнати.

Тоді загальний вік восьми осіб у кімнаті дорівнює 8*12=96 років.

Коли одна людина вийшла, сім чоловік мають загальний вік 7 * 11 = 77 років.

Таким чином, вік людини, яка вийшла з кімнати, дорівнює 96 – 77 = 19 років. Відповідь: 19 років.