3. Середній вік шести осіб, які перебувають в кімнаті, - 13 років. Коли вийшла одна дівчинка, то

середній вік тих, хто залишився, склав 14 років. Скільки років дівчинці, яка вийшла?

Ответы на вопрос

Отвечает Техник Егор.

Ответ:

Коли з кімнати вийшла одна дівчинка, то середній вік тих, хто залишився, склав 14 років. Скільки років дівчинці, яка вийшла з кімнати? 13 • 6 – 14 • 5 = 78 – 70 = 8 (р.) Відповідь: дівчинці, що вийшла з кімнати, 8 років.