Із 2/15 площі всього поля зібрали 40 ц жита. Скільки центнерів жита зберуть із решти поля, якщо

врожайність на всіх його ділянках однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Все поле приймемо за 1 . Складемо пропорцію:

40ц  - 2/15

х ц    - 1

х = 40 : 2/15 = 40 * 15/2 = 300 ц збируть з усього поля

300 - 40 = 260ц жита зберуть із решти поля