Із 1,6 га землі, що становить 8% площі всього лану, зібрали 48 ц пшениці. Скільки центнерів пшениці

зібрали з лану, якщо врожайність на всіх ділянках однакова ?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
   8% - 1,6 га
100% - ?   га
1,6*100:8=20 (га)- весь лан.

1,6 га  - 48 ц
20 га   - ? ц
48*20:1,6=600 (ц)- пшениці зібрали з лану.