з 60 га зібрали 1800 ц жита, а з 30 га зібрали 720 ц жита. Знайти середню врожайність жита на цих

ділянках​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафиуллин Андрей.

Ответ:

1440ц.

Пошаговое объяснение:

1. 60*1800=108.000 ц.

2. 30*720=21.600 ц.

3. 108.000+21.600=129.600 ц.

4. 60+30=90 га.

5. 129.600:90=1440 ц.

Отвечает Зендрикова Ксюша.

Ответ:    середня врожайність жита  28 ц /га .

Пошаговое объяснение:

Середня врожайність жита на двох ділянках​ :

  1 )  1800 + 720 = 2 520 ( ц ) - увесь зібраний урожай

  2 )  60 + 30 = 90 ( га )  - загальна площа ділянок

  3 )  2 520 : 90 = 28 ( ц /га ) .