Із 6 га поля зібрали 108 ц гречки. Скільки центнерів гречки зберуть із 15 га цього поля, якщо

врожайність на всіх його ділянках однакова,

Ответы на вопрос

Отвечает Фесан Катя.

Відповідь:

270 центнерів гречки зберуть із 15 га цього поля

Покрокове пояснення:

1) 108:6=18( ц/га)- врожайність поля
2) 15*18=270 (ц)