На трьох ділянках зібрали 970 кг помідорів. На першій і другій ділянках зібрали 350 кг. На другій

та третій ділянках – 470 кг. Скільки кг помідорів зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Славик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a+b+c=970

a+b=350;

b+c=470.

c=970-350=620 кг

a=970-470=500 кг

b=470-c=-150 кг

неправильна умова