з одногу пункту одночасно в протилежних напрямках виїхали два велосипедисти швидкість руху першого

велосипедиста - 18 км/год другого 20км/год на якій відстані один від одного велосепидисти будуть через 3 год

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Лена.
М від 1 км = 1 м : 1000 м = 1/1000
1 місяць від 1 року = 1 міс : 12 міс = 1/12
1 хв від 1 год = 1 хв : 60 хв = 1/60
1 год від 1 доби = 1 год : 24 год = 1/24
1 кг від 1 ц = 1 кг : 100 кг = 1/100
1 кг від 1 т = 1 кг : 1000 кг = 1/1000
1 ц від 1 т = 1 ц : 10 ц = 1/10
1 г від 1 кг = 1 г : 1000 г = 1/1000