Знайди найбільший спільних дільник чисел 48 і 72


Ответы на вопрос

Отвечает Біла Христинка.

Ответ:

8 вісім..................

Отвечает Бешенова Алёна.

Відповідь:

24

Покрокове пояснення:

Розкладемо числа на прості множники

48=8*6=2³*2*3=2⁴*3

72=8*9=2³*3²

НСД(48, 72)=2³*3=24 (беремо спільні цифри у розкладі)