Найменшим спільним кратним чисел 100 150 250 є число


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Катюша.

Відповідь: 1500

Покрокове пояснення: знпходимо НСК

розбираємо на прості множники:

100=2*2*5*5

150=2*3*5*5

250=2*5*5*5

беремо множники найбільшого числа і домножаємо множники менших чисел який немає у найбільшому:

2*5*5*5*2*3=1500

блін воно так лагає з телефона