Кількість цукерок у коробці менша від 40. Їх можна розділити між 2,3,4,6,9 дітьми. Скільки

цукерок в коробці?Ваша відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Валерия.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

36 кратно всім числам

36/2=18

36/3=12

36/4=9

36/6=6

36/9=4

Відповідь була знайдена методом підбору. Лише треба було перевірити всі числа до 40 які були кратні 9, тобто найбільшому числу(9,18,27,36)

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

36÷9=

36÷6=

36÷4=

36÷3=

36÷2=18