Кількість цукерок у коробці менша від 70. Їх можна розділити порівну між 3; 4; 5; 6 і 12 дітьми.

Скільки цукерок у коробці?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Рома.

Ответ:

60цукерок

Пошаговое объяснение:

69/2= не подходит

68/2=34, 68/3= не подходит

67/2= не подходит

66/2=33, 66/3=22, 66/4=не подходит

65/2= не подходит

64/2=32, 64/3=не подходит

63/2= не подходит

62/2=31, 62/3=не подходит

61/2= не подходит

60/2=30, 60/3=20, 60/4=15, 60/5=12, 60/6=10 - подходит

Отвечает Рябуша Игорь.

Ответ:

шісдесят цукерок у коробці