Кондитерська фабрика виготовила 135 т солодощів: мармеладу – 35 т, зефіру – на 17 т більше, ніж

мармеладу, а решту становила халва. Скільки халви виготовила кондитерська фабрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Данил.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

35+17 = 52

52+35= 87

135-87= 48 тон халви

Отвечает Дубовский Ян.
1)35+17=52(т)-зефір
2)135-52=83(т)
Відповідь: 83 тони халви виготовила кондитерська фабрика