У магазині було 30 ящиків халви по 10 кг у кожному і 60 коробок мармеладу по 3 кг у кожній на

скільки кг менше було в магазині мармеладу ніж халви

Ответы на вопрос

Отвечает Глазкова Полина.

1)30 \times 10 = 300 \\ 2)60 \times 3 = 180 \\ 3)300 - 180 = 120

Ответ: в магазині на 120 кг мармеладу було менше ніж халви