Задача: на складі було 1875 кг солодощів, зефіру та халви було 1080 кг, а халви і печива-1460.

Скільки солодощів кожного виду було на складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Зефир + халва = 1080 кг

Халва + печенье = 1460 кг

Всего 1875 кг

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 1875 - 1080 = 795 (кг) - печенье;

2) 1460 - 795 = 665 (кг) - халва;

3) 1080 - 665 = 415 (кг) - зефир.

Вiдповiдь: 795 кг печива, 665 кг халви i 415 кг зефiру.