до магазину привезли 12 коробок зефіру масою по 3 кг кожна. і кілька коробок халви по 7 кг

кожна.всього привезли 64 кг солодощів. скільки коробок халви привезли до магазину.

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнырева Ульяна.
1)12*3=36(кг)- було зефiру;
2)64-36=28(кг)- решта
3)28:7=