2. Розв'яжи рiвняння, у якому один з компонентів є виразом зі змінною. a) (85 + х) . 3 - 72 = 219;

6) (171+ (36 - y): 5): 3 = 58.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисиченко Макс.

Пошаговое объяснение:

1. а) 9999, 10001 б) 998, 1000

2. а) 12 б) 21

1. Пошаговое объяснение: а - це число 10000, так як у ньому 5 цифр і воно є найменшим. б - це число 999, бо воно 3 цифри і воно є найбільшим.

2. а) (85+х)*3=219+72

(85+х)*3=291

85+х=291/3

85+х=97

х=97-85

х=12

б) (171+(36-y)/5)/3=58

(171+(36-y)/5)=58*3

(171+(36-y)/5)=174

(36-y)/5=174-171

(36-y)/5=3

36-y=5*3

36-y=15

у=21