Розв'яжи рівняння, у якому один з компонентів є виразом зі змінною 30+40:(у-37)=50


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Данил.

40:(у-37) =20

у- 37=2

у=39

Отвечает Масленикова Анастасия.
40:(y-37)=50-30
40:(y-37)=20
y-37=40:20
y-37=2
y=2+37
y=39