30+40:(у-37)=50 рівняння у якому один з компонентів є виразом зі змінною


Ответы на вопрос

Отвечает Имашева Ася.

Ответ:

70:y-37=50

70*50=y-37

3500=y-37

Y=3500-37

Y=3463

70:3463-37=50

50=50