Побудуй прямокутник зі сторонами 3 см і 6 см. Знайди його периметр і площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P = 2 * (a + b) = 2 * (3 + 6 ) = 18 см

S = a * b = 3 * 6 = 18 см²