Довжина кола 1,2м.Знайдіть довжину кола,якщо його діаметр в 2рази більший,ніж діаметр першого кола.

Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Гонин Никита.

Ответ:

Довжина кола = Пі * діаметр кола.

Діаметр другого кола = 2 * діаметр першого кола = 2 * 1,2м = 2,4м.

Довжина другого кола = Пі * діаметр другого кола = 3.14 * 2.4м = 7.456м.

Пошаговое объяснение:

надеюсь так удачи