Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 4 см? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рішко Діанка.
Площа круга S = pR^2; D=2R; R = 4/2 = 2 (см); S=p2^2= 4p см^2 (p=3.14, якщо потрібно точно).