7 8/13+х=10 3/13 Будь ласка допоможіть бо я не розумію як це вирішати


Ответы на вопрос

Отвечает Санжаревская Елизавета.

Ответ:   2\frac{8}{13}

Пошаговое объяснение:

7\frac{8}{13} +x=10\frac{3}{13} \\\\x=10\frac{3}{13}- 7\frac{8}{13}\\\\x=\frac{133-99}{13} \\\\x=\frac{34}{13} \\\\x=2\frac{8}{13}