Знайдіть другий гострий кут прямокутного трикутника,якщо один його гострий кут дорівнює 62°​


Ответы на вопрос

Отвечает Агейкина Татьяна.

Ответ:

другий гострий кут прямокутного трикутника 28°.

Пошаговое объяснение:

В прямоугольном треугольнике один угол прямой 90°.

Второй угол по условию 62°.

Сумма углов прямоугольного треугольника равна 180°.

Решение:

180 - 90 - 62 = 90 - 62 = 28°

Отвечает Креницына Варя.

Ответ:

28 градусів

Пошаговое объяснение:

Нам відомо що один його гострий кут дорівнює 62 градуси, а інший 90 градусів, оскільки трикутник прямокутний, отже:

180 - (90 + 62) = 28 градусів (сума кутів трикутника дорівнює 180 градусів)