Обчисліть площу круга,радіус якого дорівнює 2см


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Данил.

Ответ:

S = 4П см^2

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює:

S = ПR^2       где П = 3,14....

S = П * 2^2 = 4П см^2