При каких значениях а не имеет решений неравенство x2 – 6x + a > 0?


Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Костя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нерівність x^2 - 6x + a > 0 не має рішень, якщо дискримінант квадратного ураження, відповідного нерівності, менше нуля, т.е. якщо b^2 - 4ac < 0, де a = 1, b = -6 і c = a.

b^2 - 4ac = (-6)^2 - 4 * 1 * a = 36 - 4a.

Для того, щоб 36 - 4a < 0, а повинно бути менше 9. То є, а < 9.

Отже, нерівність x^2 - 6x + a > 0 не має рішень при a >= 9.