Дам 10 баллов2/5-6/10​


Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Радмир.

Пошаговое объяснение:

Щоб відняти/додати дроби, їх потрібно звести до спільного знаменника.

2/5 - 6/10 = 2/5 - 3/5 = -(1/5)