. Катер рухався 4,5 год проти течії річки і 3,7 год за течією. Який шлях подолав катер, якщо його

швидкість проти течії – 23,7 км/год, а швидкість течії – 1,5 км/год? помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Альбина.

Відповідь: 193,94

Покрокове пояснення:

1) 23,7-1,5=23,2

2) 23,2*4,5=104,4

3) 23,7+1,5=24,2

4) 24,2*3,7=89,54

5) 104,4+89,54=193,94