СРОЧНО!!!2. Знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо потроє- ний квадрат першого з них на

33 більший за добуток другого та третього чисел. БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 50 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазутина Екатерина.
Нехай шукані числа - це a, a+1, a+2.

За умовою задачі маємо:

3a^2 = (a+1) * (a+2) + 33

Розкриваємо дужки та спрощуємо вираз:

3a^2 = a^2 + 3a + 2 + 33

2a^2 - 3a - 35 = 0

(2a + 7)(a - 5) = 0

a = 5 (бо a - натуральне число)

Отже, шукані числа: 5, 6, 7.