Із двох мiст одночасно назустріч одне одному виiха- 65 км/год. Iнше ли два таксі. Швидкість одного

таксі - проїхало до зустрічі 144 км зі швидкістю 72 км/год. Знайди відстань між містами. • Склади i розв'яжи обернену задачу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Задиранова Арина.

Ответ:

274 км

Пошаговое объяснение:

1. 144/72=2 (год) - нашлях до зустрічі 2. 65*2= 130 (км) - проїхав перший таксист до зустрічі 3. 130+44= 274 (км). Відповідь відстань між містами 274 км.

Отвечает Боталова Алёна.

Відповідь:

274км

Покрокове пояснення: