Для опалення будинку купили 3 тонни вугілля. Заплановано рівномірно витратити 7/10 вугілля впродовж

грудня січня та лютого а решту порівну в листопаді і березні. Обчисли місячні норми витрати вугілля.

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)7/10 від 3 т - це 2,1 т

2) 2,1/3=0,7 т - кожного місяця (груздя, січня і лютого)

3) 3 - 2,1=0,9 т - за листопад і березень

4) 0,9/2=0,45 т

Відповідь: 0,7т - в грудні; 0,7т - в січні; 0,7т - в лютому; 0,45т - в листопаді; 0,45т - в березні.