Для опалення будинку заготовили вугілля на 180 днів виходячи з норми 0,6т щодня. На скільки днів

вистачить на 0,1т вугілля менше, ніж заплановано?

Ответы на вопрос

Отвечает Кнаев Рома.

Ответ:

150 дней

Пошаговое объяснение:

1. скільки буде вугля використовуватися

0,6-0,1=0,5 т/день

2. використоно вугля за новою нормою 0,5 т/день

0,5*180=90т

3. скільки днів можно опялювати за старою нормою 0,6т/день виходячи з наявності 90т вугля

90/0,6= 150 днів