6. Костюм коштував 580 грн. Його ціну спочатку підняли на 10%, а потім знизили на 20%. Скільки

коштує костюм після другоï змiни ціни? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Ирина.

Відповідь:

510,40 грн

Покрокове пояснення:

580 + 10% = 638 (580+580*0,1)

638 - 20% = 510,40 (638-638*0,2)