А) Выполните действия с дробями. 8 15 7 12 + 1 20 Б) 5 12 B) 15 27 7 60 Г)1-​


Ответы на вопрос

Отвечает Арланцев Артём.

Ответ:

А) Додамо ці дві змішані дроби, знаменники відразу залишимо без змін:

8 15/7 + 1 20/12 = 8 180/84 + 1 35/84

Спочатку складемо дробову частину:

180/84 + 35/84 = 215/84

Отже, отримали: 8 215/84.

Б) Ділення цієї змішаної дроби на цілу частину можна здійснити, переведучи її до неправильного дробу:

5 12 = 5 + 12/1 = (5*1+12)/1 = 17/1 = 17

Отже, 5 12 = 17.

В) Складемо ці дві змішані дроби, знаменники відразу залишимо без змін:

15 27/7 + 7 60/60 = 15 162/60 + 7 60/60

Спочатку складемо дробову частину:

162/60 + 60/60 = 222/60 = 37/10

Отже, отримали: 22 37/10.

Г) Віднімаємо дріб від одиниці:

1 - = 1 - 3/4 = 4/4 - 3/4 = 1/4.

Отже, отримали: 1/4.

Пошаговое объяснение: