12•0,5 = 30•0,2Складіть чотири правильних пропорції​


Ответы на вопрос

Отвечает Смольников Артем.

Ответ:

1) 12/30 = 0,2/0,5 (12*0,5 = 30*0,2; 6 = 6))

2) 0,5/30 = 0,2/12 (30*0,2 = 0,5*12)

3) 30/12 = 0,5/0,2 (30*0,2 = 12*0,5)

4) 12/02 = 30/0,5 (12*0,5= 30*0,2)

Пошаговое объяснение:

добуток крайніх членів пропорції повинен дорівнювати добутку двох інших членів пропорції