Із двох міст назустріч один одному виїхали два автобуси. Швидкість одного — 50 км/год, а другого —

на 20 км/год більша. На скільки кілометрів зближалися автобуси за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Юровский Серёжа.

1) 50 + 20 = 70 (км/год) - другий автобус;

2) 70 + 50 = 120 (км) - зблизилися за 1 годину

Відповідь: на 120 кілометрів зблизилися автобуси