Марійка купила сік, цукерки та печиво. За сік заплатила 15,4 грн, цукерки на 42,8 грн дорожчі ніж

сік, а печиво на 22,7 грн дешевше ніж цукерки. Чи вистачило дівчинці 120 грн? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбар Даниил.

Ответ:

1) 15,4+42,8=58,2(грн.)-коштували цукерки

2)58,2-22,7=35,5(грн.)-коштує печиво

3)15,4+58,2+35,5=109,1(грн.)

4)120-109,1=10,9(грн.)

Відповідь дівчинці вистачило 120грн

Отвечает Павлова Екатерина.

Відповідь:

Знайдемо вартість цукерок:

1) 15,4+42,8=58,2(грн)-вартість цукерок

Знайдемо вартість печива:

2) 58,2-22,7=35,5(грн)-вартість печива.

Знайдемо суму усієї покупки:

3) 15,4+58,2+35,5=109,1(грн)-сума усієї покупки.

Отже, 109,1<120, тому дівчинці вистачило 120 грн.

Відповідь: так

Покрокове пояснення: