Мама купила печиво,цукерки і водичку заплативши за всю покупку 270грн.Печиво коштувало у 2 рази

менше,ніж цукерки,а водичка на 30грн менша ніж печиво.Скільки грн мама заплатила за кожен із смаколиків????????

Ответы на вопрос

Отвечает Торт Ангелина.

Порокове пояснення:

Нехай вартість печива х грн. Тоді цукерка коштувала 2х, водичка х-30.

х+2х+(х-30)=270

3х+х-30=2700

4х=270+30

4х=300

х=300:

х=75

отже печиво 75грн, цукерки 2*75=150грн, водичка 75-30= 45грн