Син у 3 рази молодший за батька.Скільки років батькові,якщо він старший за Сина на 28 років ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Турганбаев Нурсултан.

Нехай вік сина буде позначено як х. Тоді вік батька буде 3х, оскільки син у 3 рази молодший за батька. Ми також знаємо, що вік батька на 28 років старший від віку сина. Складемо рівняння:

3х-28=х
2х=28
х = 14 (вік сина)

3х=14*3=42 (вік батька)

Отже, вік сина - 14 років, а вік батька 42 роки.